SLUŽBY

O společnosti

SegWatch s.r.o. se zabývá prodejem moderních invalidních vozíků se samobalanční technologií již od roku 2012. Jako první a jediná zajišťuje prodej těchto revolučních vozíků v ČR a SR. Kromě prodeje a poradenství realizuje rovněž plnohodnotný záruční a pozáruční servis.

Péče o klienty

Naším cílem je spokojenost všech klientů, proto se o ně staráme s maximální pečlivostí. Odborně poradíme, který z našich produktů je nejvhodnější. Dbáme o to, aby si vybrané vozíky naši zákazníci vždy dokonale vyzkoušeli a aby jim zcela vyhovovaly ve vztahu k tomu kterému postižení. Technické problémy řešíme rychle a tak, aby uživatel vozíku neměl žádné zbytečné starosti. 


Rádi přijedeme

Pravidelně se účastníme různých setkání lidí s handicapem, sportovních a společenských akcí. Pokud pořádáte podobný podnik, rádi k vám zdarma přijedeme. Účastníkům předvedeme naše produkty, připravíme pro zájemce zkušební jízdy či soutěže. Stačí zavolat, nebo napsat mail. 

Tým odborníků

V naší společnosti se o vás bude vždy starat zkušený tým odborníků. Rozumíme vašemu postižení, víme, co pořebujete. Vybereme s vámi moderní vozík, který vám bude skutečně vyhovovat. Vyřešíme s vámi všechny technické otázky a naučíme vás ovládat vozík tak, abyste byli zcela samostatní a plně využili všech jeho možností.